مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC به دولت دهلی اجازه می دهد 80 تخت ICU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی رزرو کند ، Health News ، ET HealthWorld

1 min read

HC به دولت دهلی اجازه می دهد 80 تخت ICU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی رزرو کنددهلی نو: دادگاه عالی دهلی روز پنجشنبه به دولت AAP اجازه داد 80 درصد از تخت های ICU را برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی رزرو کند ، گفت که وضعیت در پایتخت ملی بسیار پویاست و موارد ویروس کرونا به صورت مارپیچ در می آید. نیمکت دادگستری هیما کوهلی و سوبارامونیوم پراساد اجازه دادخواست تجدیدنظر دولت دهلی را صادر کرد که دستور موقت یک قاضی را متوقف کرد و تصمیم دولت برای رزرو 80 درصد تخت های ICU را حفظ کرد.

دادگاه عالی حکم اقامت قاضی منفرد را خالی کرد و موضوع را برای رسیدگی بیشتر در تاریخ 26 نوامبر قبل از نیمکت منصوب کرد و تا آن زمان رزرو 80 درصد تخت های ICU ادامه خواهد یافت.

دادگاه عالی در حال شنیدن ادعایی از دولت دهلی بود که از دولت خواسته بود خود را برای اجرای رزرو 80 درصد تخت های ICU برای بیماران Covid-19 در 33 بیمارستان خصوصی حداقل به مدت 15 روز با توجه به افزایش تعداد پرونده ها ، مجاز کند. .

دهلی بزرگترین جهش یک روزه خود را با 8،593 مورد Covid-19 در روز چهارشنبه ثبت کرد که تعداد عفونت آن بیش از 4.59 نفر بود ، در حالی که 85 مورد منجر به مرگ و میر منجر به کشته شدن پایتخت ملی به 7228 نفر شد.

READ  مهدا 200 آپارتمان به بیمارستان سرطان تاتا ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *