مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

HC هیماچال پرادش را به سمت تهیه بیشتر دستگاه های تهویه ، تختخواب ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld Covid-19 هدایت می کند.

1 min read

HC هیماچال پرادش را به تهیه تهویه و تخت های بیشتر Covid-19 راهنمایی می کندشیملا: در موضوع مربوط به جهش در پرونده های Covid در ایالت ، دادگاه عالی هیماچال پرادش روز جمعه دولت ایالتی را به افزایش تعداد دستگاه های تهویه و تخت در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی Covid و توزیع اکسی متر در بین بیماران نیاز به یکسان.

یک نیمکت بخش متشکل از رئیس دادگستری L Narayana Swamy و Justice Anoop Chitkara این دستورات را پس از شناخت خود به عنوان دعوی منافع عمومی (PIL) تصویب کرد. دادگاه ، در دستور قبلی خود ، ابلاغیه ای را به دولت ایالت ابلاغ کرده و خواستار ارائه نظرات در مورد اقدامات برداشته شده در این زمینه شده است. با توجه به دستورات فوق ، دادستان کل اظهار داشت که برای بیماران Covid در سراسر ایالت درمان مناسب انجام می شود و بیماران هیچ مشکلی ندارند.

دادگاه پس از مراجعه به پرونده های ارائه شده توسط ایالت ، مشاهده كرد كه در بیمارستان های اختصاصی Covid تهویه كافی فراهم نشده و آنها باید افزایش یابند ، زیرا بلاسپور فقط چهار دستگاه تهویه و سیرماور فقط یك دستگاه داشت.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

READ  بهداشت و درمان ، ET HealthWorld ، "Govt بیمارستان های خصوصی را که بیماران را بیش از حد شارژ می کند ، پلمپ می کند."

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *