مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

IDT آلمان دوز واکسن 10M AstraZeneca را در سال 2021 تهیه می کند ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

IDT آلمان دوز واکسن 10M AstraZeneca را در سال 2021 تولید می کندبرلین: سازنده واکسن آلمانی IDT Biologika روز جمعه گفت که قصد دارد امسال 10 میلیون دوز ویروس کرونا را که توسط AstraZeneca ساخته شده است ، پر کند. IDT Biologika و AstraZeneca پیش از این اعلام کرده بودند که ظرفیت تولید واکسن این شرکت انگلیسی-سوئدی را در کارخانه ای در شهر دساو آلمان تا پایان سال 2022 گسترش خواهند داد.

توافق جدید به این دلیل امکان پذیر شد که تولید کننده سوم ، Merz Pharma ، از ظرفیت تولیدی که برای IDT برای سه ماهه دوم ذخیره کرده بود صرف نظر کرد.

IDT برای چندین شرکت دارویی واکسن تولید می کند. در ماه مارس ، این شرکت اعلام کرد که به مدت سه ماه شلیک تک دوز Covid-19 را که توسط جانسون و جانسون ساخته شده است ، تولید می کند.

یورگن بتزینگ ، مدیر ارشد اجرایی روز جمعه گفت که IDT همچنین در حال مذاکره با توسعه دهندگان عکس Sputnik V روسیه است ، که هنوز برای استفاده در اتحادیه اروپا تصویب نشده است.

واکسن AstraZeneca به دلیل نگرانی در مورد لخته شدن خون نادر در برخی از گیرندگان ، برای افراد بالای 60 سال در آلمان محدود شده است. از جمله کسانی که اخیراً آن را دریافت کرده اند ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان و فرانک-والتر اشتاین مایر ، رئیس جمهور آلمان هستند.

READ  گودا از داروسازی و تجهیزات پزشکی درخواست می کند که تولید خود را زودتر آغاز کنند ، Health News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *