مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

NGT دامنه موارد آلودگی ترقه را فراتر از NCR گسترش می دهد ، اعلان ها به 18 ایالت ، UT ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

NGT دامنه موارد آلودگی ترقه را فراتر از NCR گسترش می دهد و به 18 ایالت UT اعلام می کنددهلی نو: دادگاه ملی سبز چهارشنبه موارد رسیدگی به پرونده های آلودگی با استفاده از ترقه را فراتر از NCR گسترش داد و به 18 ایالت و سرزمین های اتحادیه اعلامیه هایی اعطا کرد که کیفیت هوا فراتر از حد معمول است.

یک نیمکت به ریاست دادگستری Adarsh ​​Kumar Goel رئیس NGT خاطرنشان کرد که قبلاً به دهلی ، هاریانا و اوتار پرادش اخطار داده و دولتهای ایالتی ادیشا و راجستان قبلاً اطلاعیه ای را در مورد منع فروش و استفاده از ترقه باز کرده اند.

هیئت سبز خواستار پاسخگویی از آندرا پرادش ، آسام ، بیهار ، چندیگره ، چاتیسگره ، گجرات ، هیماچال پرادش ، جامو و کشمیر ، جارخند ، کارناتاکا ، مادیا پرادش ، ماهاراشترا ، مگالایا ، ناگالند ، تامیل نادو ، تلنگانا و بنگال اوتاراکاند شد.

“با توجه به تحولات بیشتر مانند طرح شکایت برای ایالت MP و ایالت های ادیشا و راجستان استفاده از ترقه را در پی کیفیت نامطلوب هوا ممنوع کرده اند ، ممکن است لازم باشد دامنه دادرسی فراتر از NCR باشد تا پیشنهاد می شود که در تمام کشورهای مربوطه که کیفیت هوا مطلوب نیست ، ممکن است در مورد الگوی عملیاتی که توسط کشورهای ادیشا و راجستان انجام شده است ، اقدام کنند. “

READ  با افزایش امیدهای واکسن ، برخی از پزشکان و پرستاران از هجوم ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld محتاط هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *