مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Optimus Pharma به دنبال اشاره به Molnupiravir EUA ، Health News ، ET HealthWorld است

1 min read

Optimus Pharma به دنبال اشاره به Molnupiravir EUA استحیدرآباد: Optimus Pharma مستقر در شهر به دنبال مجوز استفاده اضطراری برای مولنوپیراویر به کنترل کننده داروی عمومی هند (DCGI) رفته است. این شرکت گفت که نتایج موقت آزمایشات بالینی فاز 3 نشان داد که این دارو در کاهش بار ویروسی در بیماران م effectiveثر است.

دکتر D Srinivasa Reddy ، رئیس و مدیر عامل Optimus Pharma روز چهارشنبه گفت ، این شرکت همچنین آماده است تا تولید مولنوپیراویر را به محض رسیدن به EUA از طریق تنظیم کننده دارو آغاز کند. در آزمایشات فاز 3 ، ردی گفت: نتایج موقت 353 بیمار نشان داد که این دارو در کاهش بار ویروسی به طور م withثر با منفی RT-PCR در 78.3٪ بیماران در بازوی آزمایش در مقایسه با 48.4٪ در استاندارد مراقبت (SOC) موفق بوده است در روز 5 مصرف دارو بازو کنید.

“روز 10 و 14 از طول دوره درمان همچنین نتایج بسیار خوبی را ارائه داده است که در آن بیماران باقیمانده با موفقیت به منفی RT-PCR رسیده اند. این آزمایش همچنین نشان می دهد که بهبود بالینی در سلامتی در تعداد قابل توجهی از بیماران. ایمنی دارو همچنین بدون هیچ عارضه جانبی مشاهده شده ، همبودی یا عارضه مشاهده شده در طول دوره درمان و بعد از آن ثابت شده است. “

این کارآزمایی بالینی بر روی 1218 بیمار مبتلا به Covid-19 خفیف با بیماران دارای نسبت مولنوپیراویر با SOC به نسبت 1: 1 و بیماران فقط با SOC انجام شده است. مدت زمان درمان پنج روز و کل مدت مطالعه 28 روز از زمان تصادفی بود.

این شرکت پیش از اخذ تأیید تنظیم کننده برای آزمایشات فاز 3 ، در حال حاضر مواد تشکیل دهنده دارویی فعال (API) و فرمولاسیون Molnupiravir را تولید کرده است.

READ  متخصصان داروسازی ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld می گویند ، ساخت سیستم های زیست محیطی احراز هویت برای جلوگیری از داروهای جعلی بسیار مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *