مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Pfizer می گوید که داده های اولیه سیگنال واکسن Covid-19 را نشان می دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

Pfizer می گوید داده های اولیه سیگنال واکسن Covid-19 را موثر می دانندPfizer می گوید که بررسی زود هنگام اطلاعات واکسن آن نشان می دهد که این عکسبرداری ها 90٪ در جلوگیری از Covid-19 م effectiveثر است ، که نشان می دهد این شرکت در اواخر ماه جاری در حال راه اندازی یک برنامه استفاده اضطراری به تنظیم کننده های ایالات متحده است.

اعلام روز دوشنبه به معنای قریب الوقوع بودن واکسن نیست: این تجزیه و تحلیل موقت ، از یک هیئت نظارت بر نظارت بر داده ها ، 94 عفونت را که تاکنون در یک مطالعه ثبت شده است که تقریباً 44000 نفر را در ایالات متحده و پنج کشور دیگر ثبت نام کرده است ، بررسی کرده است.

Pfizer Inc جزئیات بیشتری در مورد این موارد ارائه نداد و هشدار داد که ممکن است با پایان یافتن مطالعه میزان محافظت اولیه تغییر کند. حتی آشکار کردن چنین داده های اولیه بسیار غیر معمول است.

دکتر بیل گروبر ، معاون ارشد توسعه بالینی Pfizer ، به آسوشیتدپرس گفت: “ما در موقعیتی هستیم که بالقوه می توانیم امیدوار باشیم.” “ما بسیار تشویق شده ایم.”

مقامات تأكید كرده اند كه احتمالاً واكسنی قبل از پایان سال نرسیده است و منابع اولیه محدود جیره بندی خواهد شد.

عکسهای ساخته شده توسط Pfizer و شریک آلمانی آن BioNTech در میان 10 کاندیدای واکسن احتمالی در مراحل آخر آزمایش در سراسر جهان است – چهار مورد از آنها تاکنون در مطالعات بزرگ در ایالات متحده شرکت دیگری از ایالات متحده ، Moderna Inc نیز گفته است که امیدوار است در اواخر این ماه بتوانید برنامه ای را به سازمان غذا و دارو ارسال کنید.

READ  به گفته فارمکسسیل، سلامت نیوز، ET HealthWorld، محدودیت صادرات رمدسیویر و تزریق آمفوتریسین-B را لغو کنید.

داوطلبان در آخرین مرحله مطالعات و محققان نمی دانند چه کسی واکسن واقعی یا یک عکس ساختگی را دریافت کرده است. اما یک هفته پس از دومین دوز مورد نیاز آنها ، مطالعه Pfizer شروع به شمارش تعدادی از علائم COVID-19 و تایید ویروس کرونا کرد.

از آنجا که مطالعه به پایان نرسیده است ، گروبر نمی تواند بگوید که در هر گروه چه تعداد از افراد عفونت داشته اند. انجام ریاضی ، این بدان معناست که تقریباً تمام عفونت های شمارش شده تاکنون در افرادی رخ داده است که عکس های ساختگی دریافت کرده اند.

Pfizer قصد ندارد مطالعه خود را متوقف کند تا زمانی که 164 عفونت را در بین همه داوطلبان ثبت کند ، تعدادی که FDA توافق کرده است برای تشخیص عملکرد واکسن کافی است. آژانس روشن کرده است که هر واکسنی باید حداقل 50٪ موثر باشد.

گروبر گفت ، هیچ شرکت کننده ای تاکنون به شدت بیمار نشده است. وی همچنین نمی توانست تجزیه و تحلیل تعداد بسیاری از عفونت ها در افراد مسن که بیشترین خطر را در آنها از کوید 19 وجود دارد ، ارائه دهد.

شرکت کنندگان فقط در صورت بروز علائم مورد آزمایش قرار گرفتند و اینکه افراد واکسینه شده می توانند آلوده شوند اما هیچ علامتی از خود نشان نداده و ویروس را ندانسته منتشر کنند بدون پاسخ.

FDA الزام کرده است که کاندیداهای واکسن ایالات متحده حداقل در 30،000 نفر مورد مطالعه قرار گیرد. علاوه بر تعداد کافی افراد مسن ، این مطالعات همچنین باید شامل گروه های دیگری در معرض خطر بالا باشد ، از جمله اقلیت ها و افرادی که دارای مشکلات مزمن سلامتی هستند.

READ  واکسن Indian Covid می تواند قبل از AstraZeneca ، Health News ، ET HealthWorld باشد

و به شرکتها گفته است که آنها باید حداقل نیمی از شرکت کنندگان خود را برای عوارض جانبی حداقل برای دو ماه ردیابی کنند ، دوره زمانی که مشکلات معمولاً از بین می روند. Pfizer انتظار دارد که در اواخر این ماه به آن نقطه عطف برسد ، اما روز دوشنبه اعلام کرد که هیچ نگرانی جدی در مورد ایمنی گزارش نشده است.

از آنجا که همه گیری هنوز در جریان است ، تولید کنندگان امیدوارند که در حالی که آزمایشات اضافی ادامه دارد ، از دولتهای سراسر جهان برای استفاده اضطراری از واکسن های خود اجازه بگیرند – به آنها اجازه می دهد سریعتر از حد معمول به بازار بروند ، اما نگرانی در مورد میزان دانش دانشمندان درباره عکس ها را افزایش می دهد.

مشاوران علمی FDA ماه گذشته اظهار داشتند که آنها نگرانند که اجازه استفاده واکسن Covid-19 در موارد اضطراری به اعتماد به نفس در عکس ها آسیب برساند و دشواری برای کشف میزان واقعی عملکرد آنها دشوارتر شود. آن مشاوران گفتند این بسیار مهم است که این مطالعات گسترده مجاز است تا به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *