مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Pharma mkt 10 درصد رشد در ماه اکتبر ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld ثبت کرده است

1 min read

تصویری که فقط برای بازنمایی استفاده می شود
تصویری که فقط برای بازنمایی استفاده می شود

[email protected]

بمبئی: با توجه به سودهای حاصل در ماه سپتامبر ، بازار خرده فروشی دارویی داخلی با رشد نزدیک به 10 درصدی در ماه اکتبر پیشروی کرد. این امر به دلیل تعداد بیشتری نسخه ، ویزیت OPD (بخش سرپایی) و افزایش فشار فروش و بازاریابی توسط شرکت های داروسازی پس از “باز کردن قفل” در بیشتر مناطق کشور صورت گرفت.

رشد قوی اکتبر دو برابر ماه سپتامبر بود که جهش 4.5 درصدی را شاهد بود. این بازار طی ماه اکتبر با رشد 9.6٪ نسبت به سال گذشته (رشد سالانه) همراه بود و رشد سالیانه آن 0.9٪ رشد داشت (سپتامبر 4٪ بود) ، رشد قیمت 5٪ (4.6٪) و افزایش عرضه محصول 3.7٪ (3.8٪) بر اساس میانگین متحرک کل (MAT) در 12 ماه گذشته ، رشد برای ماه اکتبر 3.9٪ بود. براساس داده های شرکت تحقیقاتی AIOCD Awacs ، احیای این روش درمانی از جمله قلب و ضد دیابت بود که در ماه اکتبر (بیش از سپتامبر) به ترتیب 19.5 و 9.7 درصد رشد کرد. داروهای تنفسی در اکتبر 6.6٪ در مقابل -10.5٪ در سپتامبر بهبود حاشیه ای نشان دادند.

بازار با ارزش تقریبی 5/1 روپیه کرور ، از مارس ، هنگامی که قفل اعلام شد ، کساد است. با این حال ، این بخش با محدودیتی روبرو نشده است زیرا این سرویس به عنوان یک سرویس ضروری طبقه بندی شده است. در واقع در ماه آوریل و مه ، بازار به دلیل عدم وجود نسخه های پزشکی و بازدید کمتر OPD به قلمرو منفی سقوط کرده بود.

READ  I2Cure Bioshield 97٪ در برابر Sars-Cov-2 ، Health News ، ET HealthWorld موثر واقع شد

درآمد در درمان های حاد 6٪ رشد سالانه داشته است ، در حالی که در درمان های مزمن و مزمن در ماه اکتبر هر یک سالانه 13٪ رشد داشته است. بر اساس MAT ، مطابق با گزارش India Ratings and Research ، درآمد در درمان های حاد 1٪ ، در حالی که درمان های مزمن و زیر مزمن به ترتیب 9٪ و 3٪ سالی رشد داشتند.

فروش ضد عفونت روند مثبتی را نشان داد ، در اکتبر 6.6 درصد در مقابل 1.4 درصد در سپتامبر رشد کرد ، در حالی که درمان همراه مانند gastro از رشد 13.6٪ (5.5 in در ماه سپتامبر) و ویتامین ها با 22.6 ((16.3٪) گزارش شده است. درد و مسکن از 4.3٪ در سپتامبر در ماه 2.8٪ رشد کرد.

به صورت سالانه ، درمان های حاد مانند ویتامین ها و معده معده در طی ماه اکتبر به ترتیب رشد درآمد 22.6٪ و 13.6٪ را شاهد بودند. درمان های مزمن با رشد 5/19 درصدی ، 7/9 درصدی و 6/9 درصدی عملکرد عصبی مرکزی خود (CNS) همچنان عملکرد عالی رشد خود را داشتند.

در داخل ویتامین ها ، رشد بالایی در محصولات ضد اکسیدان (48٪ سالانه ، 15٪ فروش بخش) و مکمل های پروتئینی (30٪ سالیانه ، 7٪ فروش قطعه) گزارش شده است. بر اساس تجزیه و تحلیل ، در بخش قلب ، فروش محصول هپارین رشد زیادی (128٪ سالانه ، 4٪ فروش قطعه) را نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *