مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

remdesivir: تقاضای هند برای داروی Covid-19 به شدت افزایش می یابد

1 min read

تقاضای هند برای داروی Covid-19 به شدت افزایش می یابد - Ciplaتوسط آنورون کومار میترا

بنگالورو: روز دوشنبه ، یک مدیر ارشد در داروسازی Cipla Ltd گفت ، تقاضا برای داروی ضد ویروسی Covid-19 به شدت در هند افزایش می یابد ، حتی در حالی که کارشناسان درباره اثربخشی آن اختلاف نظر دارند.

Remdesivir توسط داروخانه آمریکایی Gilead Sciences Inc ساخته شده است ، که ماه گذشته پیش بینی درآمد سال 2020 خود را کاهش داد و دلیل آن را تقاضای کمتر از حد انتظار و دشواری در پیش بینی فروش درمان عنوان کرد. Cipla در میان چندین شرکت دارای مجوز ساخت و فروش نسخه های عمومی در کشورهای در حال توسعه است.

نسخه Cipla ، Cipremi ، از ماه ژوئیه به صورت تجاری عرضه شد و هزینه آن فقط بالای 50 دلار در هر ویال 100 میلی گرمی است.

Kedar Upadhye ، مدیر ارشد مالی جهانی Cipla ، به رویترز گفت: “از ماه اکتبر به بعد ، (شرکت در حال مشاهده) افزایش بسیار شدید در ماهانه (remdesivir) است … اکنون هیچ محدودیتی برای تأمین کالا وجود ندارد.”

وی گفت: این شرکت از ماه سپتامبر بیش از 300،000 ویال دارو در سراسر کشور فروخته است.

Remdesivir به استاندارد مراقبت از بیماران بستری در Covid-19 شدید تبدیل شده است ، بیش از 50 کشور از جمله ایالات متحده استفاده از آن را تأیید می کنند.

اما سازمان بهداشت جهانی (WHO) ماه گذشته اعلام کرد که آزمایش جهانی Covid-19 نشان داده است که Remdesivir تأثیر قابل توجهی در مدت زمان بستری شدن بیماران در بیمارستان یا احتمال زنده ماندن آنها ندارد.

Upadhye از Cipla گفت: “در هند ، پروتکل ها (در مورد remdesivir) تغییری نکرده اند و تقاضا همچنان ادامه دارد” ، و افزود که این شرکت صادرات دارو را نیز به “چند کشور” در سه ماهه دوم آغاز کرده است ، بدون اینکه جزئیات دیگری ارائه دهد .

READ  500 میلیون دلار برای دسترسی به واکسن در تالار گفتگوی پاریس ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld تعهد شده است

Cipla مستقر در بمبئی ، که از ماه ژوئیه پیش از این دارو را به آفریقای جنوبی عرضه می کرده است ، در روز جمعه برای سه ماهه منتهی به 30 سپتامبر 41.2٪ افزایش در سود خالص تلفیقی را به ثبت رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *