مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

SC از دولت دهلی می خواهد تا HC را با درخواست در مورد رزرو 80٪ تخت ICU برای بیماران Covid-19 انتقال دهد ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld

1 min read

SC از دولت دهلی می خواهد که HC را با درخواست در مورد رزرو 80٪ تخت ICU برای بیماران Covid-19 انتقال دهددهلی نو: دادگاه عالی روز سه شنبه از دولت AAP خواست تا با درخواست خود مبنی بر عدم تصمیم گیری در مورد رزرو 80 درصد تخت های ICU در 33 بیمارستان خصوصی برای بیماران Covid-19 ، به دادگاه عالی دهلی مراجعه کند.

یک دادگاه تعطیلات دادگستری Ashok Bhushan و BR Gavai به ادعای فوری دولت دهلی در مورد افزایش ناگهانی پرونده های Covid-19 در پایتخت ملی توجه کردند و گفتند که درخواست تجدید نظر به جای رسیدگی به دادگاه در روز پنجشنبه در لیست قرار دارد. توسط یک دادگاه عالی دادگاه عالی.

یک دادگاه منصفانه دادگاه عالی در 22 سپتامبر در تصمیم 12 سپتامبر دولت دهلی باقی ماند و گفت که درخواست از 33 بیمارستان بزرگ خصوصی برای رزرو 80 درصد از تخت های ICU برای بیماران Covid-19 باعث نقض حقوق اساسی کسانی است که سایر شرایط بهداشتی را دارند .

دولت قبلاً دستور قاضی منفرد را نزد هیئت رئیسه دادگاه عالی كه آن را برای رسیدگی در 27 نوامبر لیست كرده بود ، به چالش كشیده است.

دادگاه اوج در حال رسیدگی به تجدیدنظر خواهی دولت دهلی علیه دستور 22 دی ماه دادگاه عالی بود.

ما را دنبال کنید و با ما در ارتباط باشید ، فیس بوک، لینک شده

READ  کمیته های حسابرسی در بیمارستان ها برای اطمینان از حداقل هدر رفت اکسیژن ، Health News ، ET HealthWorld

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *