مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

WB احتمالاً شانس انجام آزمایش فاز II Sputnik V را به دلیل عدم تأیید دولت ، Health News ، ET HealthWorld از دست خواهد داد

1 min read

WB احتمالاً شانس انجام آزمایش فاز دوم Sputnik V را به دلیل تأیید دولت از دست خواهد دادیک مقام ارشد سازمانی که در تسهیل این تمرین مشارکت داشت ، روز یکشنبه گفت ، بنگال غربی احتمال انجام آزمایش بالینی فاز II کاندیدای واکسن Covid-19 روسیه Sputnik V را به دلیل تأخیر در تأیید تصویب توسط دولت ایالت از دست خواهد داد.

این آزمایشات برای شروع در کالج پزشکی دولتی و بیمارستان Sagore Dutta (CMSDH) در شمال 24 Parganas منطقه مجاور کلکته در اواخر این هفته همراه با شش مرکز دیگر در مناطق مختلف کشور آغاز شد.

“ما در آستانه از دست دادن آزمایشات مرحله دوم واکسن Sputnik-V در CMSDH هستیم ، زیرا به دلیل آهسته رویکرد وزارت بهداشت در تأیید ، ما در 4 نوامبر درخواست تأیید کرده ایم و هنوز پاسخی داده نشده است ، “Snehendu Koner ، رئیس توسعه تجارت در سازمان مدیریت سایت CliniMed LifeSciences ، به PTI گفت.

وی گفت در حالی که روند امکان سنجی اولیه در CMSDH همراه با سایر مراكزی كه قرار است آزمایش ها در آن انجام شود ، آغاز شد ، تأیید به موقع حاصل نشد.

کانر گفت ، پس از اطمینان از تأیید بخش بهداشت ، رضایت کمیته اخلاق نهادی بیمارستان (IEC) نیز لازم است.

کمیسیون مستقل انتخابات شش موسسه باقیمانده قبلاً آزمایشات خود را آغاز کرده اند.

هنگامی که با او تماس گرفتند ، یک مقام ارشد وزارت بهداشت دولت ، که تمایلی به نام بردن ندارد ، گفت: “این یک مسئله داخلی اداره ما است. با این حال ، من معتقدم که چندین تعطیل رسمی به دلیل جشنواره ها می تواند روند تأیید را به تأخیر بیندازد. من نمی توانم زیاد در مورد آن صحبت کنم. ما به آن خواهیم پرداخت. “

READ  EMA ارزیابی استفاده از RoActemra را در بزرگسالان بستری مبتلا به COVID-19 شدید آغاز می کند ، Health News ، ET HealthWorld

سازمان مدیریت سایت قبل از مراجعه به بخش بهداشت ایالتی برای تأیید انجام آزمایشات ، بررسی های لازم را برای بررسی زیرساخت ها و امکانات سردخانه در بیمارستان ساگوره دوتا انجام داده بود.

وی گفت: “چنین مصوباتی از طرف وزارت بهداشت دولت برای انجام آزمایشات مربوط به هرگونه واكسن یا دارو ضروری نیست. اما در کمال تعجب ، از ما خواسته شد که این بار درخواست تأیید کنیم که این روند را به تأخیر انداخته و در نهایت آن را از دست می دهیم.”

آزمایشات بالینی Sputnik V توسط آزمایشگاه های داروسازی دکتر ردی با هماهنگی صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) انجام می شود.

RDIF 100 میلیون دوز واکسن بالقوه Covid-19 خود را به آزمایشگاه دکتر ردی عرضه خواهد کرد.

در طول آزمایشات مرحله دوم ، 100 داوطلب در سراسر کشور انتخاب می شوند. از این تعداد 75 نفر واکسن تجویز می شوند ، در حالی که به بقیه دارونما داده می شود – یک ماده یا درمانی که بدون ارزش درمانی طراحی شده است.

كونر گفت كه فاز سوم آزمایش نامزد واكسن در هند در ماه ژانویه آغاز می شود و از بخش بهداشت ایالتی و CMSDH خواسته می شود روند تأیید را تسریع كنند.

سازمان مدیریت سایت ، آزمایشات بالینی شرکت های دارویی ملی و جهانی را که در زمینه تولید دارو و واکسن فعالیت می کنند ، تسهیل می کند.

وزارت بهداشت روسیه اوایل این ماه با استناد به نتایج آزمایش موقت ادعا كرد كه واكسن Sputnik V 92 درصد كارآیی در جلوگیری از Covid-19 را نشان داده است.

READ  واکسن AstraZeneca Covid-19 آزمایشات بالینی را در چین آغاز می کند ، اخبار سلامت ، ET HealthWorld

این اعلامیه به دنبال نتایجی بود که پیش از این توسط توسعه دهندگان واکسن Pfizer و BioNTech رونمایی شده بود و آنها گفتند که واکسن آنها بیش از 90 درصد در جلوگیری از بیماری ویروس کرونا موثر است.

RDIF گفته است که این محاسبه بر اساس 20 مورد تایید شده Covid-19 بین افراد واکسینه شده و کسانی که دارونما دریافت کرده اند تقسیم شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *