مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Zydus Cadila آزمایش بالینی فاز 2 را در بیماران Covid-19 با درمان بیولوژیکی PegiHep ، Health News ، ET HealthWorld به پایان رساند

1 min read

Zydus Cadila آزمایش بالینی فاز 2 را در بیماران Covid-19 با درمان بیولوژیکی PegiHep به پایان رساندنیو دهلی: شرکت دارویی Zydus Cadila روز پنجشنبه گفت که آزمایش بالینی فاز 2 را در بیماران Covid-19 با درمان بیولوژیکی خود ، “PegiHep” با موفقیت به پایان رسانده است و اکنون آزمایش بالینی فاز 3 را آغاز می کند.

در یک بایگانی نظارتی ، زیدوس کادیلا گفت: “این آزمایش بالینی فاز 2 را در بیماران Covid-19 با درمان بیولوژیکی خود ، Pegylated Interferon alpha-2b ،” PegiHep “با موفقیت به پایان رسانده است … بر اساس نتایج حاصل از مطالعه فاز 2 ، زیدوس کادیلا اکنون در نظر دارد یک آزمایش بالینی مرحله 3 را در هند انجام دهد.

Zydus Cadila ، که بخشی از گروه بهداشت Cadila است ، گفت: Pegylated Interferon alpha 2b به طور قابل توجهی باعث کاهش ویروس و کاهش نیاز به اکسیژن مکمل در بیماران متوسط ​​Covid-19 می شود.

“ما همچنان به دنبال گزینه های درمانی احتمالی ایمن و موثر در درمان و مدیریت Covid-19 هستیم. پگیله اینترفرون آلفا-2b پتانسیل کاهش عناصر ویروس را در صورت ابتدای ابتلا به بیماری نشان داده است و ما دوست داریم این را کشف کنیم گزینه بیولوژیکی بیشتر. ما امیدواریم که گزینه های درمانی خود را برای مبارزه با Covid-19 تقویت کنیم ، “Sharvil Patel ، مدیر عامل ، Cadila Healthcare Ltd گفت.

پگیلاسیون اینترفرون آلفا -2 b یک روش درمانی جدید نیست. این محصول برای اولین بار در سال 2001 در سطح بین المللی تأیید شد و همچنین در لیست داروهای ضروری WHO نیز موجود است.

Zydus Cadila گفت Pegilated Interferon alpha-2b آن ، PegiHep ، در اصل برای هپاتیت C تأیید شده است و در بازار هند در سال 2011 راه اندازی شد.

READ  گلنمارك فارما برای كپسول های تاكرولیموس ، Health News ، ET HealthWorld تكان می دهد USFDA

این شرکت افزود ، از آن زمان استفاده بی خطر و موثر دارویی برای این محصول در هزاران بیمار نشان داده شده است.

زیدوس کادیلا گفت که این مطالعه را در مورد تأیید کنترل کننده دارو در هند (DCGI) برای بررسی نقش پگیلاسیون اینترفرون آلفا -2b برای Covid-19 انجام داده است. این شرکت همچنین آزمایش مشابه فاز 2 را در مکزیک انجام می دهد.

این شرکت همچنین در حال همکاری با سازمان غذا و داروی ایالات متحده (USFDA) برای شروع آزمایشات جدید دارویی (IND) برای Pegylated Interferon alpha-2b به منظور شروع آزمایشات بالینی مناسب در ایالات متحده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *