مجله خبری بهداشت | دندان | سلامت

اخبار سلامت | اخبار پزشکی | اخبار دندان پزشکی | سلامت دندان

Zydus Cadila پرونده جدید دارویی را برای درمان Covid-19 ، Health News ، ET HealthWorld بررسی کرد

1 min read

Zydus Cadila پرونده جدید دارویی را برای درمان Covid-19 بررسی می کنددهلی نو: شرکت دارویی Zydus Cadila روز سه شنبه گفت که درخواست تحقیق داروی جدید (IND) را برای ZYIL1 ، برای مدیریت بیماران Covid-19 به سختی تنظیم کرده است. “با پیگیری ابتکارات خود برای مبارزه با Covid-19 با استفاده از روش های تشخیصی ، واکسن و درمانی ، این شرکت در حال حاضر بر روی تحقیقات پیشرفته برای آوردن روش های درمانی هدفمند تمرکز کرده است … این برنامه کاربرد IND ZYIL1 ، یک مولکول کوچک خوراکی جدید را ثبت کرده است.” این شرکت در یک پرونده تنظیم مقررات گفت.

زیدوس کادیلا گفت که ZYIL1 در بسیاری از بیماریهای التهابی از جمله همه گیر کنونی Covid-19 نیازهای بهداشتی و درمانی برآورده نشده را برطرف کرده و عوارض ناشی از التهاب مزمن و کنترل نشده را برطرف می کند.

این شرکت گفت که تمام مطالعات بالینی امکان پذیر IND را به پایان رسانده و درخواست IND را برای پیشبرد این نامزد دارویی به سمت کلینیک ثبت کرده است.

Zydus Cadila گفت ZYIL1 ، اثر امیدوار کننده ای را در تعدادی از مدلهای پیش بالینی معتبر بیماری التهابی روده (IBD) ، مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، سپسیس و مدلهای آسیب ریه حاد سندرم پریشانی حاد تنفسی (ARDS) نشان داده است.

READ  بازوی کادیلا فروش تجارت بهداشت حیوانات را با مبلغ 2921 کرور ، بهداشت نیوز ، ET HealthWorld به پایان رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *